foto
aktual
content_img


Provozovna Oblekovice uzavřena do 29. 2. 2020 v závislosti na klimatických podmínkách

O nás

Bronislav Němec

Autodoprava Němec Bronislav byla založena 5. 3. 1997. Za 13 let působnosti prošla firma mnoha změnami. Strojový park se doplňoval o stroje, které byly potřeba ke zdárnému dokončení zakázek.  Mezi naše hlavní činnosti patří autodoprava, zemní práce

Autodoprava Němec s.r.o.

Společnost Autodoprava Němec s.r.o. vznikla 8.12.2000. a terénní úpravy, přeprava sypkého a stavebního materiálu, mobilní drcení a třídění materiálu, doprava kontejnery, oprava motorových vozidel a přeprava podvalníkem do 24t. Autodoprava Němec Bronislav poskytuje své služby od široké veřejnosti až po národní firmy.

BRONEM®

Na začátku roku 2009 jsme začali vyrábět stroj na pokládku krajnic, který jsme dokončili v létě a hned v září jsme začali tento stroj plně využívat pod novou bratrskou firmou BRONEM.  V září 2009, založením firmy BRONEM, jsme tedy rozšířili naši nabídku ještě o pokládku krajnic. Působnost naší firmy je po celé jižní Moravě, ale dle výše zakázky jsme schopni naše služby poskytnout v rámci celé České republiky. Hlavním zákazníkem firmy BRONEM jsou stavební firmy zabývající se výstavbou a opravou silnic a dálnic, popř. obce a města.

Motto

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Vždy klademe důraz na to, aby naše práce byla vždy kvalitně odvedená a náš zákazník byl spokojený.  Profesionálním přístupem ke každé zakázce jsme si vybudovali pověst spolehlivého partnera.

Štěrky, písky

Vykupujeme a recyklujeme stavební odpad. Máme v nabídce štěrky, písky, drtě, recykláty s možností dovozu až k Vám, bližší informace na tel. č. 731 869 692 váha Olbramkostel a 731 519 2…